Watch Polska Telewizja, filmy i seriale za darmo! Krok po kroku [Kodi cz.2] Polskie wtyczki Online Video At Pakdailymotion.comby TechManiacHD   3 years ago

421,033 views

1,801 Likes   143 Dislikes

Polska Telewizja, filmy i seriale za darmo! Krok po kroku [Kodi cz.2] Polskie wtyczki Video Informations

The Video Polska Telewizja, filmy i seriale za darmo! Krok po kroku [Kodi cz.2] Polskie wtyczki Gets 1,801 Likes and 143 Dislikes From all over the World. The uploader TechManiacHD Uploaded this Video Polska Telewizja, filmy i seriale za darmo! Krok po kroku [Kodi cz.2] Polskie wtyczki for the Entertainments. You Can Enjoy the video and can rate it. A Total of 1944 Peoples Already Watched Polska Telewizja, filmy i seriale za darmo! Krok po kroku [Kodi cz.2] Polskie wtyczki and You are the next..

Description By TechManiacHD

Uwaga! Wtyczka dostępna jest już tylko z nakładką http://multimediamaster.tv/forum
Zobacz to jeśli używasz Kodi► http://bit.ly/PureVPN_Kodi
Projekt Multimedia Master został w całości przejęty► http://multimediamaster.tv/forum
Odwiedź mojego Facebook'a ► http://fb.com/techmaniachd
Kliknij w "Pokaż więcej" aby rozwinąć

Zobacz więcej moich filmów:
Sprzęty ►http://bit.ly/2oXvzyS
Smartfony ► http://bit.ly/2sNl966
Komputery ► http://bit.ly/2spcxTX
Ciekawostki► http://bit.ly/2sXf9bL
Telwizja, seriale i filmy ► http://bit.ly/2sWjigB

Chcesz skorzystać z poradnika a Twoje Kodi wygląda inaczej? Nic prostszego, przełącz skórkę - http://bit.ly/2p14hnc

UWAGA!!! Brak mrknow / filmkodi w Fusion? Kliknij https://goo.gl/P9DTtE
Nowe repozytorium TVADDONS: http://fusion.tvaddons.co

@Jeśli chcesz pierw sprawdzić jak wygląda program w akcji kliknij w [email protected] https://youtu.be/vf558Jus0-I?t=11m
Lista wszystkich odcinków: https://goo.gl/1i4VIG

Opis: Jest to druga część z serii Kodi - programu, do oglądania telewizji filmów, seriali i sportu, wszystko online! Program działa na SmartTV, Telefonach i tabletach (Android i iOS) oraz oczywiście na komputerach. [Jeżeli nie masz jeszcze programu zobacz kodi cz.1]
Nie ma Cię w domu a chcesz obejrzeć ulubiony program w tv, film albo mecz? - NIE MA PROBLEMU! włącz go na swoim urządzeniu. Nie ważne czy jesteś w pracy, w samochodzie, w pociągu a może nawet w wannie?! - TAK, są przecież wodoodporne tablety i smartfony :)

Instalujemy tu dwie podstawowe wtyczki jest to mrknow (filmkodi) oraz sd-xbmc, która czasami jest nazywana po prostu telewizją polską.

Jak to możliwe, że nie wiedziałeś do tej pory o takiej możliwości? Otóż program Kodi na pierwszy rzut oka wydaje się być niezwykle skomplikowany i do tej pory był przystępny tylko dla zaawansowanych użytkowników lecz ja postanowiłem to wszystko zmienić! Chcę, by każdy miał takie samo prawo do korzystania z niego.
Mam na imię Paweł i z moimi poradnikami opanujesz to wszystko.
Jest to najlepszy poradnik po polsku jaki znajdziesz w sieci. Powoli, krok po kroku i przystępnie dla każdego.


PROSZĘ, przeczytaj to: Seria filmów [Kodi] ma na celu pomóc Wam w instalacji programu jak i wszelkich dodatków. Wyjaśniam jak poszczególne elementy programu działają oraz jak z nich korzystać.
Wtyczki, opisane w moich poradnikach uznałem za bardzo ciekawe - natomiast od czasu do czasu mogą z nimi występować problemy na co nie mamy wpływu. Jeżeli doświadczasz problemów z którąś z wtyczek omiń ją i przejdź do następnej po czym powróć po kilku dniach gdyż do tego czasu może zostać już naprawiona.
Chciałbym wspólnie z Wami zbudować rozległą bazę wtyczek by w razie wystąpienia nieoczekiwanych problemów z jedną móc płynnie przejść do innej w celu zachowania ciągłości rozrywki :)
W żaden sposób nie mam wpływu na stabilność jak i działanie wtyczek lecz jeżeli chcesz wiedzieć na bieżąco co się dzieje sprawdź po prostu u źródła/autora (namiary/linki znajdziesz w liście poniżej)


Stworzyłem listę odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i BARDZO WSZYSTKIM PROSZĘ, SPRAWDŹCIE JĄ PIERW - ZNAJDUJĄ SIĘ TAM ODPOWIEDZI NA WIĘKSZOŚĆ WASZYCH PYTAŃ
http://goo.gl/sxeWMC - "FAQ- Lista Najczęstszych Pytań"

The Uploader TechManiacHD has opened his website! Like many these days, TechManiacHD has little faith remaining in YouTube. I think he’s off to a great start. We’re going to help TechManiacHD as much as we can, in the search engine rankings, by making sure TechManiacHD has a link on the .google homepage!

Published: 3 years ago

Total Views: 1944

Author: TechManiacHD

Comments

Video Tags