Watch [Kodi cz.14] Stabilna telewizja, filmy i seriale po polsku! GoldVOD.TV Online Video At Pakdailymotion.comby TechManiacHD   2 years ago

42,680 views

401 Likes   21 Dislikes

[Kodi cz.14] Stabilna telewizja, filmy i seriale po polsku! GoldVOD.TV Video Informations

The Video [Kodi cz.14] Stabilna telewizja, filmy i seriale po polsku! GoldVOD.TV Gets 401 Likes and 21 Dislikes From all over the World. The uploader TechManiacHD Uploaded this Video [Kodi cz.14] Stabilna telewizja, filmy i seriale po polsku! GoldVOD.TV for the Entertainments. You Can Enjoy the video and can rate it. A Total of 422 Peoples Already Watched [Kodi cz.14] Stabilna telewizja, filmy i seriale po polsku! GoldVOD.TV and You are the next..

Description By TechManiacHD

Zobacz to jeśli używasz Kodi► http://bit.ly/PureVPN_Kodi
Projekt Multimedia Master został przejęty► http://multimediamaster.tv/forum
Odwiedź mojego Facebook'a ► http://fb.com/techmaniachd
Kliknij w "Pokaż więcej" aby rozwinąć
Blog ► http://www.techmaniachd.pl

Zobacz więcej moich filmów:
Sprzęty ►http://bit.ly/2oXvzyS
Smartfony ► http://bit.ly/2sNl966
Komputery ► http://bit.ly/2spcxTX
Ciekawostki► http://bit.ly/2sXf9bL
Telwizja, seriale i filmy ► http://bit.ly/2sWjigB


Chcesz skorzystać z poradnika a Twoje Kodi wygląda inaczej? Nic prostszego, przełącz skórkę - http://bit.ly/2p14hnc

Masz dość ciągłych problemów z wtyczkami w Kodi? Długo szukałem rozwiązania które zapewni nam płynność, stabilność oraz kanały telewizyjne w HD.

Oferta promocyjna GoldVOD TV aktualna aż do odwołania. Każdy kto:
- zasubskrybował kanał TechManiacHD
- wykupił pakiet na 30 dni lub więcej
- dodatkowo TYLKO dla chętnych, każdemu, kto udostępni ten post: https://www.facebook.com/techmaniachd/posts/1711875355755637
na Facebooku będę dozgonnie wdzięczny :)

Po wypełnieniu tych warunków można napisać do serwisu email: [email protected] z informacją:
„Jestem subskrybentem TechManiacHD, wykupiłem usługę na XX dni, chcę wziąć udział w promocji”

Po weryfikacji tych danych otrzymacie kod na dodatkowe cztery dni usługi premium.
Promocja obowiązuje jednorazowo dla jednego użytkownika.


Uwaga!
Nie jestem odpowiedzialny za działanie żadnych wtyczek w kodi. Jeżeli na czas recenzji mojego wideo działały one dobrze to mówię o tym, jeśli nie działają to również o tym informuję lecz wtyczki do Kodi potrafią się zmieniać z dnia na dzień.
Seria filmów [Kodi] ma na celu pomóc Wam w instalacji programu jak i wszelkich dodatków. Wyjaśniam jak poszczególne elementy programu działają oraz jak z nich korzystać.
Wtyczki, opisane w moich poradnikach uznałem za bardzo ciekawe - natomiast od czasu do czasu mogą z nimi występować problemy na co nie mamy wpływu. Jeżeli doświadczasz problemów z którąś z wtyczek poczekaj aż zostanie ona naprawiona lub zgłoś się do serwisu lub jej twórcy. Jedyną wtyczkę którą stworzyłem ja to Multimedia Master i za nią jestem odpowiedzialny.

W żaden sposób nie mam wpływu na stabilność jak i działanie wtyczek lecz jeżeli chcesz wiedzieć na bieżąco co się dzieje sprawdź po prostu u źródła/autora.

Mój kanał ze zwykłego, jesiennego hobby 2015 roku powoli staje się czymś o wiele większym i pracochłonnym. Jeżeli doceniasz moją pracę, chcesz się przyczynić i pomóc w jego rozwoju wsparcie można przekazać na konto:
PayPal: [email protected]

Stworzyłem listę odpowiedzi na najczęściej występujące pytania i BARDZO WSZYSTKIM PROSZĘ, SPRAWDŹCIE JĄ PIERW - ZNAJDUJĄ SIĘ TAM ODPOWIEDZI NA WIĘKSZOŚĆ WASZYCH PYTAŃ
http://goo.gl/sxeWMC - "FAQ- Lista Najczęstszych Pytań"

The Uploader TechManiacHD has opened his website! Like many these days, TechManiacHD has little faith remaining in YouTube. I think he’s off to a great start. We’re going to help TechManiacHD as much as we can, in the search engine rankings, by making sure TechManiacHD has a link on the .google homepage!

Published: 2 years ago

Total Views: 422

Author: TechManiacHD

Comments

Video Tags